بیوگرافی کاوه دیلمی

Rate this post

کاوه ديلمي، در سال ۱۳۱۹ در رشت متولد شد. صداي اوشباهتي خاصی به صداي بنان دارد،  پس از پایان دوره دبیرستان در تبریز برای ادمه تحصیل عازم انگلستان گردید و موفق به اخذ لیسانس در رشته مدیریت شد. سپس در رشته بازاریابی مشغول به تحصیل گردید .پس از تحصیلات در انگلستان به کار پرداخت و نهایتا” در سال ۱۳۵۴ به ایران بازگشت آموزش تار را نزد هوشنگ ظریف شروع کرد سپس به محضر استاد بنان راه یافت. کاوه دیلمی اولین کار خود را با فرهاد فخرالدینی در اجرای اثر ” یاد یار مهربان” که به یاد بنان روی شعری از فریدون مشیری ساخته شده بود آغاز کرد. دومین کار وی آلبوم ” می ناب ” است که بازسازی آثار بسیار زیبای روح الله خالقی آهنگساز و موسیقیدان مشهور ایرانی است که با همکاری گلنوش خالقی و توسط انتشارات سروش تهیه گردیده است.
نامبرده در سال ۱۳۶۹ همراه با حسین علیزاده و گروه سازهای ملی چند کنسرت در آمریکا و اروپا اجرا کرد که آن را تجربه بسیار خوبی می داند و معتقد است که تعداد بیشتر کنسرت ها موجب پیشرفت کار خواهد بود. متعاقب کنسرت های آمریکا و اروپا کنسرتی را نیز در وین اجرا کرد که سرپرستی گروه را هوشنگ ظریف به عهده داشته است.

Kaveh Deylami, was born in 1319 in Rasht. Banan voice is the voice of Avshbahty particular, to continue education after finishing high school in Tabriz to England, and was successful in obtaining a bachelor’s degree in management.Fakhr the implementation of the “gentle sweetheart remember” that reminds Banan was built on a poem by Fereydoun Moshiri began. His second album, “The Pure” is a remake of the famous musician, composer and creator of beautiful Ruhollah Iranian cooperation with Golnoosh creator and has been prepared by Soroush.
America and Europe in Vienna concert after concert performed by the group led by Houshang Zarif served.